İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bade İşçil de şiddet gören bir anne ve kadın

Oyuncu Bade İşçil eşinden boşanmak için verdiği dilekçe medyanın eline düştü.

Bade İşçil psikolojik şiddete maruz kaldığını, eşinin oğlu ile kendisini ayırmak için kendi yöntemleriyle büyütmek istediğini kendi köpeğine dahi şiddet uyguladığını her şeyi anlattı.

“Davalı koca her sinirlendiğinde sözlü şiddet uyguluyor, bağırıp çağırıyor, onur kırıcı davranışlarda bulunuyordu. Bade Süalp, düzelir umuduyla hep sessiz kaldı. Ancak bekleyiş, yerini korku ve huzursuzluğa bıraktı. Davalı koca, 8 aylık çocuğunun yanında bile öfkesini kontrol edemedi. Malkoç Süalp’in, bu çocuğu ben kendi kurallarıma göre büyüteceğim, sen karışamazsın. Çocuğu emzirmeyeceksin, kucağına almayacaksın, sütünü biberona koyacaksın, dadı verecek. Çocuk 2 yaşına geldiğinde Londra’ya yatılı okula göndereceğim, artık göremeyeceksin ifadeleri büyük tepki çekti.

Bade Süalp’ın avukatı, “Babana git ya da şoförüme söyle kiralık bir ev bakın. Seni istemiyorum, burası benim evim. Eve girip pijamanı dahi alamazsın” diyerek müvekkilini kovduğunu iddia ediyor.

Bade İşçil dilekçesini geri aldı ve boşanmaktan vazgeçti.Nedeni ise Bade İşçilin eşinden ve çocuğundan ayrı kalmak istememesi olsa gerek.

1132


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir