İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eda Erol’un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu Eda Erol ve Alişan’ı ayırdı mı ?

Kasım ayında evlenecekleri beklenen düğüne haftalar kala nişanı bozduklarını açıklayan Alişan ve Eda Erol ayrılığının perde arkası aralanıyor.

Eda Erol’un ayrıldık paylaşımının ardından instagram adresi çalındı ayrılık yok açıklaması yapılsa da aileler durumu kurtaramadı ve bu birliktelik bitti.

Ogan Şenyolcu Eda Erol ile birliktelik yaşarlar iken çekilmiş fotoğrafları basına para karşılığında teklif götürdüğü bu durumu saklama çalışsalar da açığa çıkınca Alişan’ın tepki göstererek tartışma yaşandığı ve tartışmanın karşılıklı büyük bir kavgaya dönüşmesi sonucunda ayrılık kararı aldıkları iddialar arasında.

Ogan Şenyolcu hakkında çıkan iddiaların tamamen yalan olduğunu gerçekleri yansıtmadığını kimseden fotoğraflar karşılığında para teklif yapmadığını adının bu tür yalan haberlere çıkmasından dolayı hukuki süreci başlattığını basın mensupları ile paylaştı.

Alişan ise kendisine eski sevgili sorulduğunda bu konu ile ilgili konuşmak istemediğini bu ayrılık ve biten ilişki ile haber yapılmasını istemediğini dile getirerek bırakında biraz üzüntümüzü yaşayalım diyerek tepki gösterdi.

 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir