İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EDHO Dizisinden Atıldı mı ? Hürriyet Gazetesine röportaj ver

EDHO Dizisinden Atıldı mı ?
Hürriyet Gazetesine röportaj veren Deniz Çakır kendisi hakkında merak edilenlere cevap verdi.. İşte o röportajın bir kısmı şöyle;
📌O dönem bir önceki işinizden atıldığınıza dair de haberler çıktı. Doğru muydu?
– 📍📍Beni arayarak, “Senaryo gereği Meryem karakteri hikâyede son bulmuştur” dediler ve bir sebep söylemediler. Ben de yoluma devam ettim. 📍Açıkçası basında yersiz haberler çıktıktan sonra yapım şirketinden, “Olay böyle değildir” diye zarif bir açıklama beklerdim. Ama işte hayat, beklentilerimiz doğrultusunda gelişmiyor.
📌📌Son olaya gelirsek… Bir kafede yaşadığınız bir tartışmayla ilgili iddialar gündeme geldi… – 📍📍Savcılık çıkan görüntüler üzerine takipsizlik kararı verdi. İtiraz haklarını kullandılar. Şu anda dava devam ediyor. Ben bugüne kadar kimseyi dili, dini, hayat tarzı ya da yaşam şekli bakımından ayırmadım. Hayat felsefem ayrımcılığa ters. Bugüne kadar hep kadınların yanında oldum, olacağım da… Bu kadar hassas olduğum bir konuda beni vurmaya çalışmaları beni çok üzdü. Bir yandan da çok şey öğretti. Konu yargıda ve daha fazlasını konuşmam hukuka saygısızlık olur.
#denizcakir #new #tvmagazinhaber


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir