İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Elif Aksu kimdir ?

#ElifAksu #TürkManken #TrafikKazası

Elif Aksu , 25 yaşında Avusturya Viyanada yaşayan Türk Mankendir. Mankenliğe 12 yaşındayken Adriana Lima’nın bir röportajından etkilenerek başladığını belirtmişti.

İnstagram hesabı elifaksu

Gündeme İspanya İbizada sevgilisinin 460bin Euro’luk klasik Dino ferrarisiyle kaza yapmasıyla geldi.

Kazadan daha vahimi ise Elif Aksu’nun olay yerinden Suudi asıllı İngiliz vatandaşı 44 yaşındaki sevgilisiyle olay yerinden kaçması oldu.

Havaalanında tedbir alan İspanyol polisi sevgilisinin özel jetiyle kaçmaya çalışan Elif Aksu’yu tutukladılar. Sevgilisi Elif Aksu’ya değer vermiyor olacak ki tüm haberlerde İbiza’dan ayrılıp Londra’ya uçtuğu süreçle ilgili herhangi bir girişimde bulunmadığı konuşuluyor.

Yapılan incelemede Elif Aksu’nun kanında kokain izine rastlandı , miktar hakkında veya kazaya kokainden kaynaklanan etkinin mi yol açtığı hakkında net bir bilgi yok.

Soruşturmadan sonra hem uyuşturucudan hem de ehliyetsiz araba kullanmaktan tutuklandı. Fakat kefaletle serbest bırakıldı. Yerel haberlerde çıkan bilgiye göre ise adadan ayrılmasına izin verilmediği söyleniyor.

Şimdi magazin gündeminin sorduğu sorular kafalarda gezinmekte Elif Aksu’nun sevgilisi kim ? Elif Aksu’nun kefalet parasını kim ödedi ?


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir