İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eser Yenerler Murat Bozu Yoldan Çıkardı İddiaları

Eser Yenerler ve Murat Boz uzun yıllardır sağlam dostlukları olan iyi iki arkadaş ve birbirlerinin her zaman destekçileri Eser Yenerler sevilen bir sunucu ve sempatik tavırları ile de beğenilerek sevilerek izleniyor fakat son zamanlar da Eser Yenerler’e abartılı bir tepki söz konusu Aslı Enver ile bu yaz evlenmesi düşünülen Murat boz ve Aslı Enver’in ayrılmasına yada ilişkilerinin bir süreliğine ara vermelerine neden olarak Eser Yenerler gösteriliyor.

Eser Yenerlerin evinde Bahar ve Nihal kardeşler ile parti yaptığı iddia ediliyor ve bunun alt yapısını da Eser Yenerlerin oluşturduğu konuşuluyor.

Eser Yenerler konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken kendisini savunmazken instagram hesaplarını da yorumlara kapattı.

Murat Boza neden gittin diyen yok fakat Eser Yenerlere neden böyle bir parti verdin ve Murat Bozu partiye çağırdın tepkileri büyüyor son olarak Aslı Enver Eser Yenerleri takipten çıkardı..Eser Yenerler Aslı Enver’i takipten çıkarmadı Eser Yenerler’in konu ile ilgili neden bir açıklama yapmadığı ise merak konusu..


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir