İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol da Arda neden yok ? Arda kovuldu mu ?

Esra Erol’un damat adayı arda bey ilk olarak Buse hanıma talip olarak geldi Buse hanımın kararının olumsuz olmasından sonra taliplerini aramak için programda kalmak istediğini söyledi ve programda kaldı.

Arda bey Pamuk hanım ile görüştü olmadı Alev hanım geldi kendisine onunla görüştü Alev hanımdan ayrıldı Gamze hanımla görüştü Arda bey locadan bir çok gelin adayı ile adı anıldı ve bu durumdan dolayı tepki de aldı.

Arda bey ben buraya evlenmeye geldim ve evlenip gideceğim açıklamaları yapsa da izleyenlerin ağır eleştirilerine de maruz kaldı.

Arda bey programdan neden gittiğini programı neden bıraktığını instangram adresinden açıkladı Arda beyin o mesajı

Herkesin merak ettiği soruyu cevaplıyorum

İnsanların hakkımda beni tanımadan söyledikleri söylemlerden ailem ve ben rahatsız olduğum için programı geçen hafta cuma günü üzülerek bıraktığımı açıklamak istiyorum dedi.

Arda bey artık programa gelmeyeceğini sevenleri ile paylaştı.Arda bey programdan ayrılırken herhangi bir gelin adayı ile gönül ilişkisi bulunmuyordu ekranlara yansıyan.

16729466_10154329267117337_5743515441472575077_n

Arda bey Umut bey ile çok büyük sorunlar yaşamış olay Umut beyin kendisine saldırmasına kadar gelmişti Umut bey Arda beye tahammül edemediği için programı bırakmıştı.

Umut bey Arda beyin programı bırakmasından sonra tekrar evlendirme programına dönecek mi zaman gösterecek..

 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir