İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol da Bahar’a ne oldu Bahar’a yapılan Yorumlar

Esra Erol da 2 sezondur gelin adayı olan taliplerini bekleyen Bahar hanım Mehmet beyden ayrıldıktan sonra taliplerini aramaya beklemeye devam etti fakat gönlüne göre bir talip gelmeyince kısa bir süre önce Gamze den ayrılan Mesut beye talip oldu mektup yazdı Mesut bey de Bahar hanımın teklifini kabul etti ve görüştüler bu durum Esra Erol izleyenlerin aşırı tepki vermesine neden oldu.

Bahar hanım 12 mayıs 2017 de yayına ağlamış ve perişan bir şekilde çıktı Bahar hanım ağlamaktan kendini mahvetmiş yapılan yorumlar Bahar hanımı çok fazla üzmüş Bahar hanım yapılan ağır eleştirilere sesiz kalamadı ve tepkisi yüksek sesle ağlamak oldu.

Bahar hanım ben Mesut beye Gamze hanımdan ayrıldı diye talip oldu aralarında bir şey yoktur diye duygularımı açtım ama ben çok ağır eleştirildim ve çok üstüme gelindi diyerek tepkisini duygularını dile getirdi.

Esra Erol da Bahar hanıma yapılan bir kaç olumsuz yorum

-Şu kadina uyuz oluyorum kendini beğenmiş mıy mıy konusuyoya deli oluyorum

-Proğramın bitimine yakın evlenemeyeceklerini anlayanlar şov yapmaya başladılar proğram pamuk ve bahar üstüne dönüyor

-Ay benim anlayamadigim sanki silah zoruyla progmamda tutuyorlar.istemiyorsan cikmazsin bir iki ay sonra kimse adini bile hatirlamaz.sende kötü yorumlardan kurtulursun.ama gamzeye bayildim nasil hanfendi nasil güzel cevabini verdi sakin sakin.helal olsun gamzeye


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir