İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra erol da Caner ne kadar para alıyor ?

Esra Erol’a yeni sezon da gelin adaylarını aramak için katılan Caner birçok isimle görüştü yakınlaştı ama son kararını Berke hanımdan yana kullandı.

Caner bey programa evlenmeye geldim dedi fakat Ayça hanım instagramdan canlı yayın yaptı Esra Eroldaki gelin ve damat adayları para alıyor en yüksek parayı da Caner alıyor diyerek izleyenler tarafından farklı yorumlar yapılmasına neden oldu.

Caner bey ben çok parasızlık çektim bana çaycılar bile iş vermedi bizim kırılacak bardağımız yok dediler ben çok zorluklar çektim ve çok şükür karşıma siz çıktınız ve bana destek oldunuz şeklinde açıklamaları var fakat programdan para aldığına dair herhangi bir açıklaması bulunmamakta.

Caner bey kısa bir süre sonra evlenecek Berke hanımla seyirci yorumları şu şekilde Caner gerçekten para alsaydı evlenmezdi evliliğe bu kadar yakınlaşmazdı şeklinde oldu.

Caner beyin program ile ilgili bağlantısı paralı maaşlı mı bir şekilde mi bunu yine zaman gösterecek Caner bey programdan para alıyor olsa neden sezon sonunu beklemeden evlensin bunu yine zaman gösterecek..


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir