İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol da Ebru Mehmet ( Ezel hanım neden üzgün ) Mehmet ne iş yapıyor

Esra Erol’un gelin ve damat adaylarından Ebru ve Mehmet iki loca arkadaşı iken Ezel hanımın Ebru hanıma talip olmasından sonra güzel bir beraberlik başladı bu beraberlik aşka dönüştü ve sözlendiler.

İki sevgili birbirlerini çok sevseler de ailelerini yanlış anlamaları ailelerin Ebru Mehmet’i yanlış anlaması nedeniyle bir türlü huzuru bulamadılar.

Ezel hanım için mutlu günler bitti ve hüzünlü günler başladı Ezel hanım kimselerle görüşmüyorum kimseyi görmek istemiyorum yalnız kalmak istiyorum Mehmet ile aramızda büyük bir sorun yok ben haksızsam özür diliyorum diyerek alttan alsa da içinde yaşadığı bir kırgınlığı var dile getirmek istemediği.

Ezel hanım oğlu ile arasındaki sorunun büyük bir sorun olmadığını Ebru’nun bu sorunu büyüterek Mehmet ile arasının açılmasına neden olduğunu Esra Erol’un ekibinden Pınar hanıma söylemiş Mehmet bu iddiaları kabul etmedi yanlışlık var dedi.

İzleyenler ise Ezel hanımın üzgün olmasının nedenini Ebru ve annesinden kaynaklandığını düşünse de Ezel hanım bunu kabul etmiyor ve konuşmamayı tercih ediyor.

Mehmet bey yakın koruma Ebru hanım da müzik öğretmeni


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir