İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol da Urfalı Mehmet Bahar neden evlenmedi ?

Esra Erol’un gelin adayı Bahar hanım yayına tekrar geldi.

Mehmet bey Esra Erol’dan ayrıldı Bahar hanım ile olan akını bitirdi.

Mehmet bey Bahar hanıma sosyete güzeli seni aşiretime gelin yapacağım seni hiç bırakmayacağım dedi aradan 1 hafta geçmedi ki Bahar hanım ayrılık kararı aldıklarını açıkladı.

Bahar hanım Mehmet beyin yayından ayrılmasının ardından yayını terk etmiş ben aşkımın arkasından gidiyorum demişti göz yaşları içinde ayrılmıştı programdan aradan çok geçmedi Bahar hanım 1 mart tarihinde göz yaşları içinde yayına yine geldi.

Bizim aşkımız bitti ben çok büyük hayal kırıklığına uğradım diyerek göz yaşları döktü.

Bahar hanım yaşımda 35 oldu ben Mehmet ile buldumcuk oldum her halde diyerek üzüntüsünü dile getirdi.Bahar hanım evlenip mutlu olup çoluk çocuğa karışmak istiyor.

Mehmet bey Bahar hanımı Urfa’ya bile götürerek ailesi ile tanıştırmıştı.Bahar hanım ben mutlu olduğum günleri özlüyorum dedi.

16864478_10154368867327337_1282433891751659211_n

Mehmet bey Esra Erol ve ekibine benim adımı kesinlikle ağzınıza almayın bu program benim için kesinlikle bitmiştir diyerek tepki göstermişti.

Mehmet bey yanına Umut beyi de almış birlikte geziyorlar Mehmet beyin bu aralar aklında bir isim yok ama Bahar hanım Mehmet beyin çapkınlığından hep şikayetçiydi.

 

 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir