İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol da Mustafa Ceyda 18 nisan kavga

Esra Erol da Mustafa ve Ceyda olaylı şekilde ayrıldı. Ceyda ve Mustafa’nın kavgası locayı da karıştırdı.Mustafa bey Ceyda hanımdan artık nefret ettiğini yüzünü bile görmek istemediğini söyledi.Mustafa bey artık Ceyda ile buraya çıkmak istemiyorum dedi.

Locadan Gizem hanım Mustafa beyin bir süre önce eski sevgilisi ile görüştüğünü söyledi. Loca Ceyda ve Mustafa taraftarı olarak ikiye ayrıldı.

Ceyda hanım Mustafa ile ilgili her şeyi canlı yayında açıkladı Raha hanım ile ilgili olarak da bir süre birlikte olduğunu açıkladı.

Ceyda hanım Mustafa beyin ailesine de neyi saklıyorsunuz diyerek çıkıştı Ceyda hanım Mustafa beyin kendisine mini etek ve gece dışarıya çıkmaları konusunda çok üstüne geldiğini aşağıya çektiğini söyledi.

Enis bey Ceyda hanımın niyeti evlilikti ama Ceyda hanım bunu hak etmedi Mustafa bey ve ailesine çok hakaret etti diyerek Ceyda hanımı suçladı.

Mustafa bey olanlara çokta karşılık vermedi Ceyda ve ailesinin derdinin reyting olduğunu babasının Ceyda’nın kaşının kötü çıkmış burada diyerek söz konusu yaptığını aile yapısının kendilerine uygun olmadığını söyledi.

17991898_10154500122692337_1647738733730174694_n


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir