İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol da Serhat’ın aklında kim var

Esra Erol’un damat adayı serhat boyu posu ve yakışıklılığı ile beğenilen damat adaylarından Serhat bey Rüya hanım için geldi ilk olarak ama Rüya hanım Serhat beyi çaya bile çıkarmadı ve kararı olumsuz oldu.

Serhat beye çok geçmeden locadan Gül Şafak hanım talip oldu yakınlaştılar sevgili oldular ve Gül Şafak hanımın kıskançlık krizleri nedeni ile ayrıldılar.

Duygularımız var ama bu böyle gitmez diyen sevgili ayrılık kararı aldı ve yollarını ayırdı ama aradan çok geçmedi Gül Şafak hanım duygularım var dedi Serhat Bahar ile yemeğe gittiler ben bu duruma çok kızdım diyerek açıklama yaptı.

Gül Şafak Serhattan bir şans daha istedi ama Serhat bey Gül Şafak hanıma o şansı vermedi.

Esra Erol’un Bahar hanıma Serhat’a karşı hislerin var mı diye sorması üzerine şu an için yok ama ilerde olabilir diyerek cevap verdi.Serhat beyde Gül Şafak hanım ile devam etmeyeceğini ama Bahar hanım ile de ilerisi için bir şeyler olabileceğinin sinyalini verdi.

Bahar Serhat aşkın da neler oluyor bunu zaman gösterecek.

17436268_10154424005847337_695835667494959256_o

Gül Şafak’ın göz yaşları dinecek mi mutlu olacak mı Serhat bey tekrar Gül Şafak hanıma dönecek mi yoksa Bahar Serhat çok mutlu bir birliktelik mi yaşayacak zaman gösterecek.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir