İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol dan Zuhal Topal’a geçen adaylar para alıyor mu?

indir (5)

Yıllardır evlendirme programı yapan Esra Erol başarılı sunuculuğu ve sempatik halleriyle hep beğenilen ve izlenen bir evlilik programı oldu.

Son yıllarda bir çok rakip çıktı Esra Erol’un programına Esra Erol’un gelin ve damat adayları ile kendi programını oluşturan Zuhal Topal star tv ekranlarında programına devam ediyor.

Esra Erol’un programından Zuhal Topal’ın programına geçen gelin ve damat adayları da fazla sayıda Geçen sezon Umut – Sevgi – Çağrı Esra Erol’un programından Zuhal Topal’a geçtiler yeni sezonda kanal değiştirerek Esra Erol’a tekrar döndüler.

Yeni Sezonda Esra Erol Zuhal Topala geçen adaylar Zehra Erkan – Gökhan – İbrahim – Demir – Luvrita – Hanife – Sevgi – Zuhal Topal’ın locadaki bir çok aday Esra Erol’dan Zuhal Topal’a geçti

Akıllarda hep şu soru kanal değiştiren adaylar para alıyor mu? Bu sorunun cevabını veren adaylar bunu kesinlikle kabul etmiyorlar para almıyoruz sadece diğer kanaldan memnun olmadığımıziçin kanal değiştiriyoruz şeklinde açıklama yapıyorlar.

Son olarak kanal değiştiren Gökhan 1 haftadır aynı pantolunu giyip aynı bereyi takıyorum para almış olsak böyle mi giyiniriz diyerek para alıyorlar yorumlarına tepki gösterdiler.

 

 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir