İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

esra erol mu zuhal topal mı reytinglerde kim önde 2017

Evlendirme programı izleyenler atv ve star tv’yi aynı anda takip ediyor.

Hangi kanalda kavga gürültü var ise izleyici onu tercih ediyor.Esra Erol’un izleyenleri bölündü ve Zuhal Topal ile paylaştı.

Bazı günlerde Zuhal topal Esra Erol’u reytinglerde önde geliyor ve Esra Erol’u geçiyor.

Zuhal Topal Esra Erol için dişli bir rakip oldu.Esra Eroldan ayrılan gelin ve damat adayları Zuhal Topal’a övgü dolu sözleri instagram hesaplarından paylaşıyorlar.

Esra Erol’a Zuhal Topal rakibiniz reytingler ne durumda sorusuna gülümseyerek tepki vermişti.

2016 yeni sezonda Esra Erol çok güzel bir giriş yaptı reytinglerde ön sıralar da ama Zuhal Topal da hemen arkasından takip ediyordu fakat evleneceksen gel büyük bir atak yaparak reytinglerini çok yükseltti.

Geçen sezonu birlikte kapattığı İbrahim – Demir – Luvrita – Erkan ile Zahra yeni sezonda Zuhal Topal da taliplerini arıyor.

Evlilik programları kendi aralarında anlaştılar ve artık gelin damatlar istedikleri evlilik programları arasında değişiklik yapamayacaklar.

Evlilik programlarında Evleneceksen gel büyük bir atak yaparak ön sıralara yerleşti ve Esra Erol’u bile bazı günlerde geride bıraktı.

Zuhal Topal ise reytinglerini yükseltecek gelin ve damat adayları gelmedi.

Evleneceksen Gel’in reytinglerinin yükselmesini sağlayan en büyük etken ise Solmaz ve Kobra Murat Solmaz’ın dans gösterileri oldu.

Şok şok şok Esra Erol’un en çok reyting getiren adaylarının programdan ayrılmasından sonra Esra Erol’un reytingleri gerilemeye başladı..Reytinglerde çok önlerde giden Erol Umut – Mehmet – Bahar’ın yayından gitmesi iyi olmadı Caner ile Berke’nin her gün ekranlara çıkması yine reytinglerinin gerilemesine neden oldu.

 

 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir