İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol Mustafa Tuncay kimdir ? kaç yaşında ne iş yapıyor

18118718_10154519090587337_961193511485458252_n

Esra Erol’un yakışıklı ve çok beğenilen damat adayı Mustafa bey karakterli duruşu bey fendi görüşü ile Esra Erol izleyenleri tarafından çok seviliyor.

Mustafa bey Ceyda hanımdan olaylı bir şekilde yollarını ayırdı ve taliplerini Esra Erol’un programında aramaya devam ediyor peki Mustafa Tuncay kimdir ne iş yapar nereli kaç yaşında.

Mustafa bey Ankara da ailesi ile birlikte yaşıyor 4 kardeşler ve tek erkek çocuk ve hiç evlilik yapmamış işletmecilik yapıyor 23 yaşında  Mustafa bey evlendikten sonra da kendisi ile Ankara da yaşayacak mutlu olacağı eş adaylarını bekliyor.

Mustafa bey’in evleneceği eş adayı ile ilgili en önemli kriteri evleneceği kişinin boyunun uzun olması bu Mustafa bey için çok önemli bir kriter Mustafa beyin boyu ise 1.87 Mustafa bey çok katı kuralları olan bir damat adayı mini etek giymeyecek gece hayatı olmayacak benim görüştüğüm sevdiğim bayanın erkek arkadaşı olmayacak diye de belirtiyor.

Mustafa Ceyda neden ayrıldı

Mustafa bey ve Ceyda hanım bir dargın bir barışık götürmeye çalıştıkları birlikteliklerini anlaşamadıkları veya birbirlerini yanlış anladıkları için bitirdiler.


Etiketler:

mustafa tuncay kimdir | esra erol mustafa tuncay kimdir |

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir