İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol Tarık ve Pamuk Ayrıldı – Altınların Laneti

#EsraErol #EsraErolTarık #EsraErolPamuk

Pamuk Hanım’a evlenme teklif eden Tarık Bey Pamuk Hanım’ın kabulüyle evlilik yolunda bir adım attılar. 30 Mayıs 2017 Salı günkü programda Tarık Bey’in annesi Pamuk Hanım’a bir altın set hediye etti.

Pamuk Hanım hediyeden çok memnun oldu ancak 31 Mayıs 2017 Çarşamba günkü programda Pamuk Hanım’ın ailesinin bu hediyeden rahatsız olduğu anlaşıldı.

Daha kötüsü ise çarşamba günkü programda neredeyse Tarık ve Pamuk tartışmalardan dolayı ayrılacak hale geldi.

Programa katılan Pamuk Hanım’ın babası bu hediyelerin kızının gözünü boyamaya yönelik hareketler olduğunu ima ve aileler tanışmadan bu hediyelerin yanlış olacağını düşündüğünü söyledi.

Tarık Bey ise bu imadan rahatsız olup Pamuk’un babasına biraz tatlı sert çıkıştı bu davranış Pamuk Hanım’ı kızdırdı. Pamuk Hanım babasıyla aynı kanaatte olduğunu ortaya koydu.

Tarık Bey’in annesi programa bağlanıp Pamuk Hanım’ın babasıyla konuştu.

Pamuk Hanım ve babası hediyeleri abartı , gösteriş ve daha erken olduğunda ısrar edince Pamuk Hanım’a hediyeleri getiren Serhat Bey’e altınları geri verebileceğini daha uygun bir zamanda yeniden kendine verilebileceğini söyledi.

Burdaki bir yanlış anlama sonucu Pamuk Hanım buna çok alındı hemen altınları Tarık Bey’e iade etmeye çalıştı ve Tarık Bey ve Pamuk Hanım ayrılık kararı aldı.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir