İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erolda Rüya neden yok ? Neden gitti ? Kovuldu mu ?

Esra Erol’un gelin adayı Rüya hanım hiç olmadık zamanda programı bırakma kararı aldı ve gitti.

Gurur bey ile ciddi bir aşk yaşayan Rüya hanım Gurur bey ile istediği sonucu alamadı ve ayrılılar aslında Rüya hanım gurur beyden çok hoşlanmıştı ama olmadı.

Rüya hanım gitmeden bir gün önce Serhat bey ile dans etti ben bu dansı Gurur beyin yüz ifadesini merak ettiğim için yaptım dedi Gurur beyde erkek kıskanır adam tiksinir sen bende bittin artık diyerek duygularını paylaştı.

Rüya hanım programı neden bıraktığını instagram adresinden paylaştı rüya hanımın o mesajı

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki programdan apar topar değil herkesle vedalaşarak ayrıldım.Başkaları gibi programı kötüleyecek bir karaktere de sahip değilim.

Hakkımda yapılan iddialar tamamıyla gerçeklik niteliği taşımamaktadır.Programdaki yapım ekibiyle şahsi yada kişisel hiç bir sorunum yoktur.Programı bırakma sebebimin hiç bir kişiyle veya kurumdakiler ile alakası olmamakla birlikte tek gerçek gerekçesi ; Ben kişilik olarak çok çabuk sıkılan bir karaktere sahip olduğumdan dolay ve insanların beni tanımasından gözlerin üstünde olmasından bununda özel yaşamıma ve psikolojik olarak özgürlüğüme müdahale ettiğimi düşündüğümden programdan ayrılma kararı almış bulunmaktayım diyerek açıklamasını yaptı.

15622601_10154170799177337_5874999134254867426_n


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir