İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Erol'un ilk Programı (Flash Tv)

Esra Erol , yedi sezondur izdivaç programı yapıyor,yeni kanalı  FOX TV’de hafta içi her gün ‘Esra Erol’la‘ adlı programıyla ekrana geliyor.

İlk evlilik programı Flash TV’de birkaç sunucuyla denemeler yapılmış olmamış. Yani ‘İzdivaç’ programına, onu alıp bir yere götüreceğim diye gitmedim.

İş buldum diye gittim. Benim için öncelik “Aman inşallah beni kabul ederler de, ben de bir süre önümü görebilirim” düşüncesiydi. Fakat işin içine girdikten sonra hem çok sevdim hem çok keyif aldım.

Tarz meselesi sanırım, hem çok ayakları yere basan hem de çok uçuk bir havam var. O ikisinin dengesi beni aslında bugün bulunduğum yere getirdi.

Çok saygılıyım ama makarayı da çok severim. Hepsinin bir derecesi vardır, asla karşı tarafı üzmez, o ölçüyü kaçırmam. Konu evlilik olunca biraz gülüyorduk, biraz ağlıyorduk… Sonra bir gün herkesin sizi izlediğini fark ediyorsunuz.

Ben hep aynıyım. Flash’taki eski programlarımı izlerim, oradaki tavırlarıma bakarım, aynıyım. Olgunlaşmamın, televizyonculuğu öğrenmemin dışında değiştiğimi düşünmüyorum.

Bakıyorum, yine aynı şekilde oturuyormuşum, yine aynı şekilde hareket ediyormuşum… Aslında o zaman daha cesaretliydim, şimdi birazcık daha ürkek olmaya başladım, tek kötü taraf o. 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir