İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evleneceksen gel Kaan Solmaz Ayrıldı mı ? Kaan Solmaz son durum ?

Solmaz Nişanı bozdu ayrıldılar peki nedeni ne bu aşk neden bitti nişan neden atıldı.

Dillere destan bir şekilde nişanlanan Kaan ve Solmaz ayrılıyor mu ? Solmaz’ın annesi Cemile hanım Kaan beye neden çok kızdı ? Kaan İzmir’e kadar gitti Cemile hanım kapıyı neden açmadı. Solmaz’ın Kaan ile ilgili son kararı ne olacak ?

Solmaz ile Kaan nişanlandı yüzükler takıldı fakat bu aşka ve nişana Cemile anne engeli çıktı Cemile anne Kaan ile Solmaz’ın nişanlanmasına rağmen evlenmelerine razı gelmiyor.

Cemile anneyi en çok kızan durum ise Kaan bey ve ailesinin İzmir’e hiç gitmemesi Solmaz’ı ailesinden istememesi ve Cemile hanım ile iletişime hiç geçmemeleri .

Bu durumu düzeltmek için İzmir’e giden Kaan kapılarda kaldı ve Cemile hanım tarafından karşılanmadı çiçekleri kapıya bıraktı ve ayrıldı Solmaz ve Kaan bu duruma çok üzüldü Solmaz annesinin Kaan ile olan nişanını ve birlikteliğini onaylamaması Solmaz hanımın bu evlilikten soğumasına neden oluyor Cemile hanım kesinlikle onaylamıyor Solmaz da annem onaylamazsa ben bu evliliği gerçekleştirmem diyor .

17425071_1022674881200847_7394148854741658332_n

Solmaz nişan merasimine tahtlarda geldi ve herkesin özeneceği bir şekilde nişan yaptı fakat ailelerin olmaması Cemile hanımın nişana gelmemesi Kaan beye hiç bir zaman onay vermemesi isteme olmadan nişan yapılması sağlam bir temel oluşturmadan yapılan bir nişan töreni olmasına neden oldu.

Solmaz hanım annesinin kendi telefonlarını da açmaması ve bu evliliği onaylamaması solmaz hanımında Kaan beyden ayrılmasına neden oldu.

 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir