İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gelin adayı Hanife’nin boyu ve kilosu kaç Zuhal Topal da

Hanife Umut’a olan aşkıyla evlendirme programının çok konuşulan gelin adayı

Hanife’nin boyu 1.65 kilosu 68 Hanife hanım kilo vermek için çaba sarf etse de yemek yemeği sevdiğini dile getiren bir gelin adayı..

Hanife hanım yemek yemeyi ve yapmayı sevdiğini bu yüzden kilo vermekte zorlandığını ama kendisini böylede çok beğendiğini söyledi.

Hanife hanım kendisi için gelen yakışıklı damat adayları ile tanışma süreci yaşıyor görüşüyorlar fakat sonu nedense bir türlü olumlu olmuyor ve ayrılık ile sonuçlanıyor.

Bu durum kendisi için çok ağır eleştiriler yapılmasına neden oldu ve bir köşe yazarı Hanife hanım için şu cümleleri kullandı

Emin Çölaşan Hanife için “Ağzı laf yapan, ya da işi gücü olmayanlar aylarca programda kalıyor ve üstelik program yönetimleri tarafından maaşa bağlanıyor. Katılanların çoğu otellerde ağırlanıyor. Örneğin başı bağlı, o adamdan bu adama koşturan işveli civelek Müslüman (!) kız için İstanbul Acarkent de kiralık ev tutuluyor” ifadelerini kullandı.

Bu köşe yazısı Hanife hanımın göz yaşlarına boğulmasına neden oldu ve aramızda kalmasına konuk olarak kendisini anlatmaya çalıştı..

Hanife-Gürdal-boyu-kaç


Etiketler:

hanife gürdal boy kilo | zuhal topaldaki hanifenin kilosu boyu |

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir