Magazin & Haber


Ayşe Arman Demet Akalın Röportaj

Hürriyet’ten Ayşe Arman’a röportaj veren Demet Akalın, hamilelik sürecinde eşi Okan Kurt’la yaşadıklarını anlattı. Yıllardır konuşulan ‘çift cinsiyet’ tartışmalarına cevap veren Akalın’ın verdiği pozlar da oldukça dikkat çekici.

Akalın, Arman’ın, ‘Hakkında, ‘iki cinsiyetli’ diye dedikodular, hatta haberler çıktı? Ne iş?’ sorusuna şöyle cevap verdi:
Üç sene önce mutfakta duruyorum, Ömür Varol aradı, ‘Seni bir dergiye kapak yapıyorlar! Doktorunu bulduk!’ dedi. ‘Ne doktoru?’ dedim. ‘Çift cinsiyetliymişsin Demet!’ dedi. ‘Hadi yaaaa!’ dedim. ‘Bu kadar zaman, adamlar niye uyanmamış peki!’ Ciddiye almadım, telefonu kapattım. O dergi de hiçbir zaman çıkmadı. Ama bu pis dedikodu etrafta dolaştı, durdu. Geçen gün Okan’ı arıyorlar. Adama, ‘Karın çift cinsiyetli mi?’ diye soruyorlar. Okan da dinliyor bunları. Bir an delirdim. Aldım telefonu elime. ‘Kardeş, ne diyorsun ya!’ dedim. ‘Bu zamana kadarki kürtajları n’apacağız? Ya da şu anda karnımdaki bebeği!’ Sen bunu benim kocama nasıl sorabiliyorsun abi!

Demet Akalın ve Okan Kurt

Demet Akalın ve Okan Kurt

En komiği, Okan o gazeteciye, ‘Ya ben büyük adammışım, erkeği bile hamile bırakabiliyorum!’ dedi. Böyle normal anlattığıma bakma, gerçekten çok ayıp şeyler bunlar..

Demet Akalın 41 yaşında hamile kaldı 5 aylık hamile

 

Anahtar Kelimeler:


demet akalin ayse arman roportaj | demet akalın ayse arman roportaji | ayşe arman röportajları 2015 |


« « Selen Sevigen kimdir ? (Gökhan Özen'in eşi) | Uğur Arslan Kiminle Evli ? » »
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com