Magazin & Haber


Caner Berke tanışma Berke kime talip geldi Berke Kimdir?

Berke hanım ilk Caner beye talip olarak geldi fakat Caner beyin ilk görüşmede kararı olumsuz oldu fakat Berke hanımı tanıdıkça arkadaş oldu sevgili oldu kıskançlık krizi nedeniyle ayrılık yaşadı fakat yine Berke hanımdan vazgeçemedi evlilik yolunda ilerlemeye niyet ettiler..

Caner beyin programa gelmesi ve eş adama süreci !!!

Caner evlenmeye yuva kurmaya geldim dedi locada eş adaylarını eylül ayından beri bekliyor.

Caner beyin locadan bir çok kişiyle adı anılsa da Caner bey olabilecek her gelin adayı ile arkadaşız dedi ve taliplerini aramaya devam etti.

Caner bey Şilan hanım Bahar hanım ve son olarak da Berke hanımla aşk iddialarını yalanladı ama yine de görüşmelere devam edip bir yandan da taliplerini beklemeye devam ettiler.

Berke ve Caner yine gündemde karakter olarak birbirlerini beğeniyorlar yaşam tarzları da birbirine uyuyor ve bu arkadaşlıktan aşk da doğabilir sinyallerini veriyorlar.

Caner bey Berke hanımdan sarma istemiş ve Berke hanımda elleri ile sarmış.Caner beyinde çok hoşuna gitti ve canlı yayında yedi.

Caner bey Berke hanım ile ilgili Datça da yaşaması bile beni ona bağladı ve Berke ile ilgili ilk geldiğin günden beri senin gözlerin de huzur buluyorum ve seni tanımak istiyorum dedi.

Caner Berkeye olan tanıma isteğini ve aşkını dile getirdi.

 

Anahtar Kelimeler:


esra erol berke kime talip geldi | berke kimdir | caner berke ilk tanisma |


« « Esra Erol da Mustafa kimdir ne iş yapar kaç yaşında 2017 | Melih Nazlı neden ayrıldı büyük aşk neden bitti ? zuhal topal » »
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com