Magazin & Haber


en çok izlenen evlilik programı hangisi 2017

Aynı anda aynı saat diliminde üç evlilik programının yayınlanması kıyasıya mücadelenin olmasına neden oluyor.

Hep son sıralarda olan evleneceksen gel çok büyük bir atak yaparak diğer evlilik programlarını ve saatindeki diğer kanallardaki programları geçerek üst sıralarda yer aldı.

Esra Erol birinciliği kaptırsa da bazı günlerde yine ön sıralarda yer alıyor.

Esra Erol ilk sırada Evleneceksen gel ikinci sırada ve Zuhal Topal üçüncü sırada yer alıyor..

Zuhal Topal bazı günlerde Evleneceksen gel’in önüne geçerek ikinci sıraya da geçebiliyor.

Esra Erol genel olarak Türk halkının sevdiği bir sunucu en çok ilgi gören Umut ve Urfalı Mehmet programdan gitti ama yine de Esra Erol’un reytinglerin de düşme olmadı.

Esra Erol programına zarar verecek damat adaylarını kendisi de uzaklaştırıyor ve programdan giden adaylarının olumsuz açıklamalarını da hiç önemsemiyor.

Evleneceksen gel ise solmaz ve Kaan üzerinden programın izlenme payını yükselterek diğer yıllara göre çok iyi izlenme oranlarına yükseldi.

Zuhal Topal ise damat ve gelin adaylarını yönlendiriyor aralarında aşk olmayan evlenme niyeti olmayan gelin ve damat adayları ile yer veriyor iddiaları olsa da Zuhal Topal bu iddiaları kabul etmiyor ve programına reytinglerini yükselterek devam ediyor.

Anahtar Kelimeler:


en çok izlenen evlilik programı 2017 | 2017 en cok izlenen evlilik programi | 2017 hangi evlilik programi seyrediliyor |


« « 3 ocak 2017 evleneceksen gel reytingleri | Rüya Caner reyting aşıkları mı esra erolda » »
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com