Magazin & Haber


Esra Erol da Mesut Gamze Neden Ayrıldı

Esra Erol da Gamze hanım ve Mesut bey dolu dolu yaşadıkları aşkları bitirdiler.Gamze hanım bu aşkın neden buralara geldiğini anlattı.

Gamze hanım Mesut bey ben kendi sayfamda yorumları kapattım sende kapat dedim ama Mesut kapatmadı ve bana kötü yorumların Mesut kanalından gelmelere rağmen yorumlarını kapatmadı dışarıda başka burada başka Mesut ben anlamıyorum bütün olanlara rağmen halen yüzü gülüyor Mesut beni sahiplenemiyor diyerek dert yandı.

Loca adayları siz buraya evlenmeye gelmemişsiniz keşke Gamze hanıma çıkmasaydın Gamze  hanım evlenmek istiyor diyerek Mesut beyi eleştirdiler.

Gamze hanım Mesut beyi annesine götürdü ama Mesut bey Gamze hanımı Balıkesir’e annesine götürmedi her şey için erken sağlam adımlarla gitmek istiyorum dedi.

Gamze hanım Mesut bey çok sessiz ; sesiz atın çiftesi sert olurmuş diyerek Mesut beyin soğukkanlılığını ve kendisine olan yanlış davranışlarını eleştirdi.

Gamze hanım benim beden ve ruh sağlığım herkesten ve herşeyden önemlidir diyerek aşkı bitirmeyi göze aldığını Mesut beni çıldırttı dedi.Mesut bey ben Gamzeyi bırakıp gitmeyeceğim diyerek Gamze hanıma olan aşkının bitmediğini söyledi.

 

Anahtar Kelimeler:


gamze ile mesut ayrildilar mi | esra erol mesut Gamze ayrildimi | esra erol gamze mesut ayrildimi |


« « Evlendirme Programlarında Reyting 2017 | Esra Erolda İmren şarkıları – İmren sahne alıyor mu? » »

Leave Comment

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com