Magazin & Haber


Esra Erol da Mustafa kimdir ne iş yapar kaç yaşında 2017

14716097_10153990515007337_1830457251969959529_n

Esra Erol her sezon dikkat çeken gelin ve damat adayları ile evlendirme gayretinde programını yapmayı sürdürmektedir.

2016 ekim ayında Esra Erol’un evlendirme programında eş arayan ve dikkat çeken yakışıklılığı ile merak uyandıran damat adayı Mustafa bey taliplerini bekliyor.

Mustafa bey 23 yaşında İşletmeci hiç evlilik yapmamış ve Ankara da yaşıyor.Mustafa beyin boyu 1.83 cm ve 75 kilo Mustafa beyin evlenmek istediği eş adayındaki en önemli kriteri ise boydu boyu boyuna bir gelin adayı istiyordu ve Ceyda hanıma talip oldu.

Mustafa beyin soyadı nedir İnstgaram adresi

Mustafa beyin instagram adresi

Mustafa Tuncay instagram adresi mustafatuncayy bu adresten takip edebilirsiniz..

Mustafa Bey oto galeri işiyle uğraşıyor ve kendi işi ailesi ile Ankara da yaşayan Mustafa bey evlendikten sonra da Ankara da yaşamını sürdürecek.

Mustafa bey uzun süredir devam eden Ceyda ile olan aşkında sular bir türlü durulmuyor ayrılık kararı alan ayrılamayan gizli saklı buluşan çift yaşanılan olaylar nedeniyle bu seferde aile engeline takıldı ve neredeyse Ceyda hanımın ailesi mi yoksa Mustafa mı denilecek kadar bir ayrıma geldi.

Ceyda hanımın babası bu aşkı kesinlikle onaylamıyor ve kızının Mustafa bey ile evlenmesine izin vermiyor Ceyda hanımda Mustafa beyi çok seviyor ve ailesini bu aşka bir şans daha verebileceğini düşünürken babasının kesin kararlı bir şekilde artık Mustafa’yı istememesi Ceyda hanımı çok fazla üzüyor.

 

 

Anahtar Kelimeler:


esra erol mustafa kimdir | esra erol mustafa soyadı | esra erol mustafa boyu |


« « Esra Erol da Umut ne iş yapıyor nereli kaç yaşında ? | Melih Nazlı neden ayrıldı büyük aşk neden bitti ? zuhal topal » »

Leave Comment

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com