Magazin & Haber


Esra Erolda urfalı mehmet ilk kime talip geldi soyadı nedir?

indir (7)

Esra Erol’un damat adayı Mehmet G. geçen sezon Nevruz hanıma talip olarak geldi.Senin istediğin beklediğin damat adayı adayı benim diyen Mehmet bey Nevruz hanımdan ret cevabı aldı.

Mehmet beyin asıl kısmeti locadan Bahar hanımın kendisine talip olması ile açıldı.

Mehmet bey nasıl bir karaktere sahip olduğunu yaşam tarzını ve kendisi ile ilgili her şeyi Bahar hanıma anlatırken bir anda çok sevilen ve beğenilen damat adayı oldu.

Bahar hanım Mehmet bey ile yaşam tarzlarının uymaması nedeni ile yollarını ayırdılar ve taliplerini aramak için locada yerlerini aldılar.

Esra Erol’un da sevdiği damat adayı Mehmet bey yanına yakışacak ev işlerinden anlayan yaşam tarları birbirine yakın mutlu olacağı gelin adaylarını bekliyor.

Mehmet beyin soyadı Güneş Mehmet’in instagram adresi mehmet_guness bu adresten Mehmet beyin fotoğraf ve videolarını takip edebilirsiniz.

995333_10153583182597337_6514786322567306766_n

Anahtar Kelimeler:


mehmet güneş ilk kime talip oldu | gulsafak ilk kime talip geldi | esra erolda baharin talibine urfali mehmet ne diyor |


« « Esra Erolda Berke hanım kaç yaşında ne iş yapıyor nereli ? | Evleneceksen gel Emrah Neslihan son durumları ne oldu » »

Leave Comment

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com