Magazin & Haber


evleneceksen gel Solmaz Kaan Paris de

Roman kızı Solmaz ile İstanbul’lu iş adamı Kaan nişanı yaptı nişanın ertesi günü soluğu Paris de aldı.Solmaz ile Kaan  evlilik olmadan nikah yapmadan Paris’e neden gitti balayı olsa anladık da nişan sonrası gezme bizim gençlerimize kötü örnek oluyor örf ve adetlerimize uygun değil yorumlarına maruz kaldılar.

Solmaz ve Kaan Parise gezmeye stres atmaya gitti mutlu gittiler mutlu mu gelecekler bunu zaman gösterecek.,

Solmaz ve Kaan nişanı gerçek mi yoksa yaşanılan her şey reyting uğruna mı yaşanılıyor denilse de Solmaz ve Kaan evleneceksen gel’i bırakamayacak ve bir süre sonra en ufak tartışmalarında soluğu evleneceksen gel de alacaklar ve bu seferde  nişan attın mı atmadın mı ayrılmayın kim haklı muhabbetleri ile ekranlar da olacaklar.

Solmaz evleneceksen gel’in reytinglerini hiç görülmeyecek şekilde arttırdı ve programın izlenme payını yükseltti Solmaz attığı göbekler ile herkesin gönlünde taht kurdu.

25 mart sabahı Nurullah’ın instagram adresinden kendi resminin altına yazdığı İmkansız yorumu ise evet haklısın bu iş olmaz diyenlerde oldu Nurullah ses sus bunlar evlenecek ve çok mutlu olacaklar yorumları da yapıldı.

Solmaz ile Kaan evlenecek mi yoksa aşk bitecek mi zaman gösterecek..

17498792_1022678571200478_525201195347532593_n

 

 

Anahtar Kelimeler:


solmaz kaanla nişandan sonra evlenecekmi evleneceksen gel | solmaz pariste fotorafi |


« « Esra Erol da Serhat Bahar’a talip oldu – annesine götürdü | Esra Erolda Mustafa Ceyda’ya evlilik teklifi » »
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com