Magazin & Haber


Tuba Büyüküstün’ün yeni dizisi Fatih den bölüm başına kaç para alacak

#kenanimrizalıoğlu  #tubabüyüküstün

Kıvanç Tatlıtuğ ile Cesur ve Güzel’in finali yapan Tuba Büyüküstün yeni bir proje de olmayacağını dinlenmek çocuklarına zaman ayırmak istediğini yeni sezonda çalışmak istemediğini söylese de yapım şirketleri Tuba Büyüküstü’ün peşini bırakmadı ve Kenan İmrizalıoğlu’na en çok sen yakışırsın bu dizi de sen olmalısın diye teklif götürdüler.

Tuba Büyüküstün ilk teklif de kabul etmese de yapım şirketlerinin Tuba Büyüküstün’ü ikna etmek için kesenin ağzını açtıklarını yapılan teklife de Büyüküstün’ün hayır diyemediği konuşuluyor.

2017 kasım ayında başlayacak olan dizinin çekimlerine kadar çocukları ile zaman geçirip dinlenecek olan Tuba Büyüküstün kendisine teklif edilen para ile ilgili herhangi bir paylaşım bilgi yapmasa da Büyüküstün’ün ‘Evet’ demesi için kesenin ağzını bir hayli açtıkları gündemde yerini aldı.

Tuba Büyüküstün’ün Onur Saylak ile ikizleri var ve 6 yaşındalar Tuba Büyüküstün 2017 yılının başlarında Onur Saylak ile boşanmıştı.« « Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin aşkında neler oluyor ? | Demet Akalın Ozan Doğulu Kulüp 2 günde milyonlar izledi » »

Leave Comment

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com