Magazin & Haber


Umut Pamuk neden ayrıldı Esra Erolda

Esra Erol’un çok sevilen damat adayı Umut kendisine talip olan locadan gelin adayı Pamuk hanıma yeşil ışık yaktı ve birbirlerini tanımaya başladılar.

Umut bir çok kez Pamuk hanıma iltifatlar etti ama 18 ekim tarihli yayında ayrılık gerçekleşti.

Peki neden ayrıldılar

14708097_10154005553912337_8570490501442321014_n

Pamuk hanım hafta sonu Ankara’ya düğüne gitti kınaydı bekarlığa veda partisiydi derken Ankara da geçirdi hafta sonunu bekarlığa veda partisinden sonra after partiye giden Pamuk bunu Umut ile paylaşmıyor ve Umut hem Pamuğun bu kadar rahat böyle ortamlara katılmasına hem de kendisine haber vermemesi nediyle Pamuk ile olan görüşmesini bitirdi.

Anahtar Kelimeler:


umut pamuk neden ayrıldı | umut pamuk esra erolda ayildimi | esra eroldan pamuk neden ayrildi |


« « Esra Erol da Selin kimdir kaç yaşında nereli ne iş yapıyor 2016 | Umut Pamuktan neden ayrıldı izleyici yorumları ne oldu? » »

One Response to “Umut Pamuk neden ayrıldı Esra Erolda”

  1. Tarık çok saygısızca bir vücut dili, tavır ve sözler ile ekrandaydı. Pamuğun babası konuşurken Tarık çok saygısızdı. Pamuğun Tarığın ailesine gösterdiği saygıyı, Tarık gösteremedi. Kız babasıdır, biraz alttan alınmalıydı, Saygısızlık hoş değildi Tarık. Ayrılmaları normaldi. İşte ailesine düşkün ve helal dediğim bir gelin adayı Esra Erol’da Pamuk. Şu mesutta ne kasılıyor ya, Baharı da rezil edecek.

Leave Comment

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com