İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hümeyra Hanım Esra Erolla da

Hümeyra hanım 21 yaşında Sakaryada ailesiyle yaşıyor.Başından 1 evlilik geçen Hümeyra hanımın çocuğu yok.Ev hanımı olan Hümeyra hanım düzgün görünümlü bakımlı kendisine yakışacak düzenli bir geliri olan evlenmiş boşanmış ama çocuğu olmayan adaylarını bekliyor.Gelen adayların kötü alışkanlıkları olmamasıda önemli.

Hümeyra hanıma talip olarak gelen İsmail Beyi görünce İsmail Bey’e teşekkür ederek fikrinin olumsuz olduğunu söyledi. İsmail Bey’in çok iyi bir insan olduğunu söyleyen Esra Erol “Neden bir şans vermiyorsun. İyi niyetli bir insan olduğu her halinden belli” dedi.

Bunun üzerine Hümeyra ‘Uzatmaya gerek, teşekkür ederim” deyince, Esra Erol ” Adaylarınız için İyi bir insan olsun diyorsunuz, ama gelen iyi insanlara hiç şans vermiyorsunuz. Yüzeysel bakıyorsunuz. Ben bunu anlamıyorum.” dedi.

Fotoğraf: -EZGİ- ESRA EROL'LA DA ADAY OLMAK İSTEYENLER, https://www.facebook.com/pages/Esra-Erol-Başvuru/502704416440366 SAYFASINA MESAJ ATARAK VEYA 0212 300 18 18 NO'LU NUMARAYI ARAYARAK KANAL YETKİLİLERİNE ULAŞABİLİRLER..


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir