İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kocasının Sevgilisi Hamile Olunca Boşanan Esra

FOX TV ekranlarında ilgiyle izlenen Esra Erol’la programında öyle bi hikaye ortaya çıktı ki stüdyodakiler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Esra Erol’la’ya başvuran 20 yaşındaki güzellik uzmanı Esra 2 aylık evliliğinin bitme sebebini anlatınca Esra Erol şok geçirdi.

17 yaşında aşık olarak evlenen Esra’nın hayatı bir gün eve gelen telefonla tepetaklak oldu. Esra Erol’un adaşım diye seslendiği Esra “Arayan eşimin eski sevgilisiydi ve hamile olduğun söyledi. Duyduklarım karşısında şok geçirdim. Kocamın ailesi de boşanmam için ısrar etti. Bende düşündüm ve o günahsız bebeğe kıyamadım. Eşimden ayrılmaya karar verdim” dedi. Şuan eşinin o kadınla evli olduğunu ve bebeklerini büyüttüğünü söyleyen Esra “Buraya geldim. Çünkü yeniden birine güvenmek istiyorum. Yeniden aşık olmak istiyorum.” dedi.

Esra’nın durumuna çok üzülen Esra Erol “Genç yaşta çok zor şeyler yaşamışsın. Ama sen çok büyük bir iyilik yaptın. O bebek senin sayende yaşıyor. Ve annesi babası yanında. Allah bu iyiliğinin karşılığını önüne çıkaracaktır” dedi.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir