İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Murat Boz Aslı Enver Ayrıldı Mı ? Neden Ayrıldılar ?

Murat Boz ve Aslı Enver’in bu yaz evlenecekleri beklenirken .Murat Boz ile ilgili çıkan Eser Yenerler ile yaptığı gece kaçamağı bu aşkı bitirdi iddiaları herkesi şok etti.

Herkesin çok yakıştırdığı ve bu aşk evliliğe gider dediği beraberlik bir süreliğine ara verdi ünlü çift Murat Boz hakkımda çıkan iddialar tamamen asılsız ben kesinlikle yanlış bir şey yapmadım dese de hayranlarını ve Aslı enver’i inandıramadı.

Sosyal medyadan Eser Yenerler’e büyük bir baskı yapıldı bu aşk senin yüzünden bitti mesajları atıldı Boz ve Enver hayranları tarafından.

Murat Boz instagram hesabından kendisi ile ilgili durumu ve ihanet etti iddialarına “Bugün hakkımda çıkan ‘ihanet’ haberleri tamamıyla gerçek dışıdır. İhanet söz konusu değildir. Tanıdığım, tanımadığım bir çok insanın bulunduğu bir ortamda bulunmaktan başka öte bir durum yoktur” diyerek cevap verdi.

Aslı Enver ile olan fotoğraflarını instagramdan silmeyen ve Aslı Enver’i takip eden Murat Boz bu olaylar yaşandıktan sonra Aslı Enver ile herhangi bir paylaşım yapmadı.Aslı Enver de kendi sayfasından da Murat Boz ile herhangi bir paylaşım yapmıyor.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir