İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mustafa Ceceli Sevgilisi Selin İmer ile Evleniyor ? Selin İmer Kimdir ?

#MustafaCeceli #MustafaCeceliSelinİmer #MustafaCeceliEvleniyor

Mustafa Ceceli 25 mayıs 2017 de 9 yıllık evliliğini bitirdi ve aradan bir hafta geçmedi ki bir sevgilisi olduğu bu sevgilisi ile de çok kısa bir süre sonra evleneceğini açıkladı.

Bu sevgilinin Selin İmer olduğu medyaya düşen fotoğraflardan sonra ortaya çıktı.

Mustafa Ceceli magazin gündeminde olmayı hiç sevmeyen ve bunun içinde basına pirim vermeyen bir sanatçı fakat bir türlü bu konular ile gündeme gelmekten kurtulamıyor.

Mustafa Ceceli eski eşi Sinem Ceceliden boşanma nedeni olarak tarzlarının birbirlerine hitap etmediğini belirterek evliliği neden bitirdiğini açıklamıştı şimdi de basında sevgilisi ile çok fazla gündemde olmamak adına en kısa zamanda evleneceğini hayatına yeni bir yol çizeceğini belirtti.

Mustafa Ceceli’nin yaptığı o açıklama :

Öncelikle bilinmesini isterim ki bu bizim hayatımız ve atacağımız adımlarla alakalı kimseden izin almaya gerek olduğunu düşünmüyoruz. Defalarca dile getirmeme rağmen hala anlamak istemeyenlere bir kez daha hatırlatayım; Ahmed Hulusi bir şeyh değildir, cemaati yoktur, kimsenin hayatına karışmaz… Dolayısıyla ‘birlikte yanına gitmişler’ benzeri, iftiralara şaşırıyoruz. Şu anda ben Amerika’dayım Selin ise İstanbul’da.

Aldığımız ortak kararı sizlerle de paylaşmak isteriz… Dönünce evleneceğiz.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir