İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

” Mustafa , Derhal evi terk et… Boşanıyoruz… ” Sinem Gedik

#MustafaCeceli #SinemGedik #Selinİmer

Mustafa Ceceli ve Sinem Gedik ayrılığında zaman geçtikçe ortaya yeni şeyler çıkıyor. Mustafa Ceceli’nin “tarzlarımız uymuyordu” açıklaması bana hiç samimi gelmemişti.

Basında çıkan yeni haberlere göre  ;

Posta’da yer alan habere göre Sinem Gedik, aldatıldığını eşinin cep telefonuna bakarken öğrenmiş ve “Derhal evi terk et… Boşanıyoruz…” diye bağırmış.

İnsan eşinden ayrılabilir yaptığı açıklama da bile Sinem hanım’ı suçlayıcılık kokan bir ifade vardı ki bu zaten Mustafa Ceceli’ye yakışmamıştı. Kimbilir belki de bizim kafamızdaki Ceceli ile gerçekteki Ceceli aynı kişi değildi.

Fakirken tarzın uyuyordu da zenginleşince mi tarzlar uymuyor diyesi geliyor insanın.

Sonra bu ayrılık yeni konuşuluyorken aslında boşanma bir hafta önce gerçekleşmiş daha hakimin attığı imza soğumadan. Mustafa Ceceli’nin Selin İmer’le olan ilişkisi ortaya çıktı. Bu olay zaten meselenin tarzla bir alakası olmadığını gösteriyordu.

Mustafa Ceceli ayrıldıktan belli bir süre sonra bir bayanla ilişkisi olsa bu kadar insanlar tuhaf karşılamazdı.

Bu durumdan daha vahimi ise Mustafa Ceceli’nin sevgili diye seçtiği Selin İmer ve durumu kurtarmak için hemen evleneceğiz açıklamasına insanlardan karşılık görmemesiydi.

Selin İmer magazin dünyasına uzak biri değildi , özellikle ilişkileri açısından zengin bir hayat geçirmişti.

Bu kişiyle Mustafa Ceceli’yi yan yana görmek insanlarda Mustafa Ceceli’nin yıllarca oluşturduğu manevi profili bir anda yıktı.

Hayat Mustafa Ceceli’nin hayatı bize ne oluyor ki diyebiliriz ve Mustafa Ceceli’de kendince renkli bir hayat sürdürmek istemiştir buna da saygımız var.

O zaman bu manevi profili çizmene ne gerek vardı demekte bizim hakkımız olsun ! Oğluna instagramda arapça öğretiyoruma , kuran çalışıyoruza kadar ses verdiğin ilahilere kadar çok zahmete girdin.

Emek emek oluşturduğun profilini yine kendin yıktın kimseye kızmana gerek yok…

Bu arada Mustafa Ceceli’nin Selin İmer’le olan fotoğraflarını da herkes Sinem Gedik magazincilere verdi diye düşünsede Selin İmer’in vermiş olma ihtimali daha yüksek “Mustafa benim”

Sizin düşünceniz nedir ?


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir