İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mustafa Uslu’dan ‘Hakkınızı helal edin’ yanıtı! Erkan Petek

Mustafa Uslu’dan ‘Hakkınızı helal edin’ yanıtı!

Erkan Petekkaya’nın alkollü bir şekilde bindiği uçakta olay çıkardığı şeklindeki iddia sonrası konu, Petekkaya’nın yakın dostu ünlü yapımcı Mustafa Uslu’nun canlı yayında yaptığı açıklamalarla yön değiştirmiş, Erkan Petekkaya’nın uçaktaki bir kadın yolcu tarafından elle taciz edildiği iddia edilmişti.
Bir kullanıcı, olayların yaşandığı sırada uçakta olduğunu söyleyerek çok çarpıcı satırlar yazdı. 📍📍“Beyefendi kendisi benim arkamda oturuyordu ve uçağa bindiği ilk andan itibaren olay çıkarmaya çalıştı… Aşırı derecede alkollüydü yanda bir bebek vardı ve tüm süreçte o da vardı bir anda kendisi arkadaki yolculara bağırmaya hakaret etmeye başladı. 📍Ama siz ne de güzel oradaymışsınız gibi hepimizi Allah’a Havale etmişsiniz…Ama ben de size diyorum ki Allah her şeyi görür zaten kim haklı kim haksız… 📍Hee iyi bir dostsanız gidin arkadaşınızı tedavi konusunda destekleyin… Çünkü asıl tacizi topluma dün gece kendisi yaşattı ve tehditler savurarak…” Uslu’nun yukarıdaki yorum karşısındaki cevabı…
📍“O benim arkadaşım, dostum, istemeden de olsa size verdiği rahatsızlıktan dolayı ben sizden çok özür dilerim. Hakkınızı helal edin. Ama yine de o benim dostum keşke bu olaylar hiç yaşanmasaydı, lütfen hakkınızı helal edin”
#mustafauslu #erkanpetekkaya @yorum.ifsa #tvmagazinhaber


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir