İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mustafa ve Sinem Ceceli neden boşandılar ?

#MustafaCeceliBoşandı #SinemCeceli #MustafaCeceli

Sevilen sanatçı Mustafa Ceceli’nin eşinden ayrılık kararı alması herkeste şok etkisi yarattı . Muhafazakar sanatçı olan Mustafa Ceceli’nin neden böyle birşey yaptığı hala kafalarda soru işareti.

Mustafa Ceceli’nin yaptığı açıklamada tarzlarının uymadığı sorunları olduğunu belirtse dahi insanlar Mustafa Ceceli’nin para buldukça eşinden soğuduğu konuşuluyor.

Herkes ne derse desin Mustafa Ceceli’nin konu hakkındaki kendi açıklamaları daha önemli işte Mustafa Ceceli’nin açıklaması.

Ayrılmanızın Sebebi Nedir ?

“2-3 yıldır evliliğimizin üzerinde bir gerginlik vardı. Bu süreç içinde birkaç kez boşanmamız gündeme geldi. Söz konusu gerginliği bertaraf edemedik. İki insan arasında olabilecek problemlerdi. Birbirimizin tarzlarını beğenmiyor olmamız huzursuzluğa neden oluyordu. O huzursuzluğu bir türlü aşamadık”

Ayrılığınızdan Arın nasıl etkilenecek ?

“Çocuğumuzun huzursuz bir ortamda büyümesinin sağlıksız olacağına karar verdik. Boşanmamızın nedeni sadece ve sadece geçimsizliktir. Eşim dünyanın en mükemmel insanıdır. Neyim varsa eşimindir. Maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağım. Kanunlar onu ne kadar koruyorsa, ben iki katı koruyacağım. Aile bütünlüğümüzü bozmayacağız”


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir