İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Necati Şaşmaz’ın Oğlu Ali Nadir Resimleri Nagehan Kaşıkçı Doğum Yaptı

Necati Şaşmaz oğlu mu oldu kızı mı? Polat baba oldu, Polatın oğlu resimleri. Geçtiğimiz sene sürpriz bir kararla dünya evine girme kararı alan Kurtlar Vadisi Polat Alemder, kendisinden 21 yaş küçük olan müstakbel eşi Nagehan Kaşıkçı hayatını birleştirmişti. Nagehan Kaşıkçı ve Necati Şaşmaz’ın bu evlilikten bir oğulları oldu.

Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı
Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı

Cem Yılmaz’dan sonra bu seferde ünlüler camiasindan bir erkek evlat sahibi olan bu yeni evli çiçeği burnunda çiftimize yeni doğan evlatları Ali Nadir ile bir ömür mutluluklar dileriz.

Şu itibarıyla Ali Nadir bebek resimler, saç rengi, göz renki, kilosu, doğum saati gibi bilgiler sır gibi saklanmakta. İlerleyen zamanlarda Kurtlar Vadisi’nin Polat’ın oğlu hakkında bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Necati Şaşmaz baba oldu. haberleri ile internet ortamında bir anda merak konusu olan Nagehan Kaşıkçı ve Polat’a bu sabah dünyaya gelen ‘Ali Nadir’ bebekleri konusunda bir kez daha tekbrik ediyoruz. Doğum sonrası verilen bilgilere göre bebeğin sağlık durumunun çok iyi. Sizlerde Polat Alemdar yani Necati Şaşmaz ve karısının oğlu Ali Nazik bebek hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir