İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Okan Kurt Demet Akalın’a kaç paralık villa aldı ?

#DemetAkalın #DemetAkalınOkanKurt #DemetAkalınYeniEvi

Demet Akalın Okan Kurt çiftinin zaten Beykozda bir evi vardı. Çok uzakta değil bu eve yakın bir yerde bulunan Acarkent’te boğaz manzaralı bir ev alan ( 7 odası 2 salonu bulunan ) Okan Kurt villa için 5 milyon dolar (18 milyon TL) ödeme yaptığı konuşuluyor ancak Okan Kurt villanın değeri ile ilgili net bir cevap vermedi. İnstagram hesabından villanın fotoğrafını paylaşan Demet Akalın villa ile ilgili daha fazla fotoğraf yüklemedi.

Taşındığında yeni fotoğaflarını takipçileriyle paylaşacaktır.

İnstagram mesajı ise

demetakalin😍⭐️✨✨hayal🏠et💞iyi gunlerde mutlu gunlerde yasamak nasip etsin askim💞⭐️⭐️

Bu yeni villa magazincilerin yeni sorularını da gündeme getirdi. Bebekte İftar sonrası magazin muhabiriyle konuşan Kurt daha sonra kızları Hira’yı bebek parkına götürdüler.

Sorulara yanıt veren Okan Kurt eşine göndermede bulunarak “Evin fiyatıyla ilgili konuşmam doğru değil. Fakat ben ev alarak sözümü tuttum, şimdi ikinci çocuk için sözünü tutma sırası Demet’te.”

Geçtiğimiz nisan ayında Demet Akalın’nın doğum gününde Okan Kurt ikinci çocuk istediğini söylemişti. Demet Akalın ise esprili bir şekilde “Evi al çocuk işi tamam” demişti.

Ev alındığına göre şimdi herkes Demet Akalın’ın ikinci çocuğunu merak ediyor.

Ayrıca Okan Kurt söylemek istemesede İstanbul Beykoz Acarkentte villa fiyatlarını merak ediyorsanız.

Okan ve Demet Kurt çiftine yeni villalarında ikinci çocuklarıyla mutlu , huzurlu bir hayat diliyoruz. Güle güle otursunlar. Hayırlı olsun !


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir