İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özge Ulusoy Hacı Sabancı Neden Ayrıldı ? Büyük Aşk Neden Bitti

Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı bir dargın bir barışık giden 6 yıllık birlikteliklerini sonlandırdılar. Özge Ulusoy Hacı Sabancının ailesi tarafından kabul gördü bu iş evliliğe gidiyor yorumları yapılırken ayrılmaları kafaları karıştırdı.

Hacı Sabancı ailesine Özge bizim paramızın peşinde değil o kendi parasını kazanan geliri iyi bir manken diye ailesi tarafından kabul görmesi çabaları da vermişti.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı evliliğe götüremedikleri bu ilişkiyi bitirerek birbirlerinden ayrıldılar Hacı Sabancı Özge Ulusoy’un her şartta arkasında oldu ve ona sahip çıktı instagramdan Özge hanıma yapılan kötü olumsuz yorumlara bile sevgilisini savunarak cevaplar verdi ama olmadı bu aşk buraya kadar dediler ve ayrıldılar.

Özge Ulusoy ve Hacı sabancı bu birlikteliği evliliğe taşıyamayacaklarını düşündükleri için ayrıldılar belkide..

Özge hanım bu aşkı tamamen bitirdiğini de ayak bileğine yaptırdığı Hacı isminin ilk harfi H harfini sildirerek üzerine orkide ile tamamlatarak noktaladı ve mesajını da instagram adresinden yayınladı işte o mesaj : “Orkidem yerine alışıyor. Yavaştan ortaya çıktı bile. ‘Mağrur’ ve ‘gururlu’ demekmiş”


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir