İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şeyda Coşkun Ünlüleri Nasıl Zayıflatıyor ? Kaç Paraya Zayıflatıyor ?

Şeyda Coşkun, herkese ayrı bir beslenme programı hazırlasa da olmazsa olmazları yok değil. Buna göre, kızartma yağı içeren yiyecekler diyet boyunca tüketilmiyor, yalnızca zeytinyağı kullanılıyor. Sabancı da, bol bol sebze yemeği ve meyve tüketirken sofradan yoğurdu eksik etmiyor. Bir gün protein ağırlıklı besleniyorsa ertesi gün karbonhidrat zengini besinler tüketiyor.

Şeyda Coşkun‘un adını duyuran Gülşen, 2 ayda 12 kilo vermişti. Hadise de yine Coşkun sayesinde 50 günde 13 kilo zayıfladı. Ancak Hacı Sabancı 17 günde 10 kilo vererek bu alanda kırılması güç bir rekora imza atıp Hadise ve Gülşen‘i solladı.

Son olarak Hacı Sabancı ile her gün tam 1 buçuk saat yürüdüklerini söyleyen Coşkun, “Bugün Hacı Bey ile dalya dedik. Kendisi 17 gün tam 10 kilo verdi. Hacı Bey, çok azimli ve yürüyüşlerini hiç aksatmıyor.” dedi. Kilo verdiği için yüzünde güller açan Hacı Sabancı ise sıkı bir diyet programında olduğunu ve istediği kiloya kavuşana dek diyeti sürdüreceğini söyledi. Bu arada Coşkun’un uygulattığı diyet ve kısa sürede fazla kilo verdirmesi birçok kişi tarafından sağlıksız bulunsa da, birçok ünlü zayıflamak için onun kapısını çalıyor.

Şeyda Coşkun
Şeyda Coşkun

Gülben Ergen, zayıflamak için çalıştığı ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun’a aylık 3 bin Euro (8 bin 124 lira) ödemiş. Yani verdiği her kilo başına ödediği rakam, 2 bin 215 lira!

Bebek sahilinde yaptırdığı yürüyüşler ve müşterilerinin kapısına kadar götürdüğü yemeklerle ünlü-ünsüz pek çok kişiyi iğne ipliğe çeviren yaşam koçu Şeyda Coşkun’un son eseri, ünlü sanatçı Gülben Ergen oldu.

Uzun süredir kilolarından muzdarip olan üç çocuk annesi Gülben Ergen, Şeyda Coşkun sayesinde üç ayda tam 11 kilo vermeyi başarmış. Verdiği kilolar nedeniyle bir hayli hafifleyen ve mutluluktan havalara uçan Ergen’in; bu kiloları verirken maddi olarak da epey hafiflediğini öğrendim!

Gülşen, Hadise, Dilara Endican ve Ergin Ataman gibi birçok ünlü ismi zayıflatan Coşkun’un maharetli olduğu kadar, pahalı bir ‘yaşam koçu’ olduğunu da öğrendim! Coşkun, aylık 3 bin Euro ücret alıyormuş. Hatta rivayete göre, bazılarından 3 bin 500 Euro bile istiyormuş!


Etiketler:

şeyda coşkun nasıl zayıflatıyor |

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir