İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Solmaz evleneceksen gel den ne kadar ücret alıyor

Son zamanlarda evlilik programlarında kıyasıya bir reyting mücadelesi aynı saatte 3 evlilik programının yayında olması da reyting yarışının daha zirvede olmasına neden oluyor.

Hangi damat ya da gelin adayı daha çok seviliyorsa reyting getiriyorsa ekranlarda o daha çok gösteriliyor konusu günlerce uzatılıyor..

Evleneceksen gel evlilik programı da son yılların en üst reytinglerini yaşıyor bu yükselişte Solmaz’ın dansları da yatsınamaz hele bir solmaz paylaşılamayan gelin adayı olunca Nurullah ve Kaan’ın katkılarıyla reytingler tavan yaptı.

Peki evlilik programındaki gelin ve damat adayları ücret alıyor mu ? görünür de hepsi evlenmeye geldi ama alınan ücretler ile ilgili bir paylaşım bulunmuyor fakat para alındığına dair bir çok söylenti bulunuyor.

Solmaz hanıma gelince Solmaz hanımın danslarını milyonlar izliyor reytingleri zirve yapıyor muhakkak kanal destek çıkıyordur Solmaz hanımın ailesi çiçekçilik yaparak geçimini sağlıyor.

Programa katılan her gelin ve damat adayı para almıyordu ama halkın sevgisini kazanmış takipçileri fazla reytingleri faydası varsa para var huzur vardan yola çıkarak belirli miktarda ücret aldıkları iddia ediliyor..

indir (5)


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir