İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Solmaz Kaan Barıştı mı ? Solmaz Kaan Neden ayrıldılar ?

Evleneceksen gel’in gelin ve damat adayı Kaan ve Solmaz nişanlanmadan önce olaylı günler yaşadılar Nurullah ile Kaan arasında kalan solmaz Kaan dan yana yaptı tercihini ve nişanlandılar.

Nişanlanmaların üzerinden çok geçmeden ayrılık kararı alan Solmaz Kaandan özür diledi Kaan kabul etti göz yaşları içinde barıştılar.Solmaz Kaan beyi o zamanda yüzüğünü takmamakla suçlamıştı ve bitirdim dedi.

Aradan çok geçmedi Solmaz Kaan’ı evlenip ayrılmak ile suçladı ve bitti bu sefer kesin bitti dedi.

1 gün sonra gelen Solmaz pişman oldu özür diledi ama bu sefer Kaan bey kabul etmedi ben bu seferde seni affedersem kendimden ödün vermiş olurum dedi ve son kez aşk odasına geçip konuştular Kaan bey çok kararlı bir duruş ile Solmaz hanımın yaptığı hatayı affedemiyorum dedi.

17498792_1022678571200478_525201195347532593_n

Kaan beyin abisi canlı yayına katıldı ve ailecek üzgün olduklarını belirtti ve ailesinin de bu ilişkiye artık olumsuz olarak baktıklarını ama annesinin olumlu baktığını Solmaz’ın toy olduğunu söylemiş Kaan bey ben Solmaz’ın bana ağır itamlarını unutamıyorum Solmaz bana bunu nasıl yapar diye çok düşündüm ve çok üzüldüm dedi.

Kaan bey ben onun kalbinin temizliğini biliyorum ama bazı şeylerde unutulmuyor Solmaz bütün kapıları kapattı dedi.

Solmaz hanım yaşadıklarına üzgün olduklarını belirtti.Kaan bey solmaz evlenemeden böyle davranıyor evlenince yapacaklarından korkuyorum dedi.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir