İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Survivor All Star 2015 ne zaman başlıyor kimler katılacak ?

Acun Ilıcalı’nın izlenme rekorları kıran yarışması Survivor yenilikleri ile yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor. Survivor All Star adıyla ekrana gelecek olan yarışmada bugüne dek yarışan en başarılı isimler adaya gidiyor. Yayın tarihi belli olan Survivor’a kimler gidecek?

Ece Er’in haberine göre; Survivor yarışması bilindiği gibi bu sezon 10 senenin en iyilerini yarıştıracak.

Yeni sezon için Survivor All-Star’da yarışacak bazı isimler belli olmuştu. 2015 Survivor All-Star’da yarışacağı açıklanan isimler; Hasan Yalnızoğlu, Irmak Atuk, Merve Oflaz, Hilmi Cem İntepe, Ece Begüm Yücetan, Ümit Karan, Turabi Çamkıran’dı.

Survivor All stars Için kesinleşen diğer isimler: Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın.

Çok istemesine rağmen Duygu Çetinkaya All-Star kadrosundan ayrılmak zorunda kaldı! sağlık sebepleri yüzünden yarışmaya katılamayacağını açıklayan duygu çetinkaya hayranlarını üzdü.

Kadronun son hali; Hasan Yalnızoğlu, Irmak Atuk, Merve Oflaz, Hilmi Cem İntepe, Ece Begüm Yücetan, Ümit Karan, Turabi Çamkıran, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın.

Dominik Cumhuriyet’inde yapılacak yarışmanın ilk takımının tanıtım filmi çekildi. Çok yakında tanıtım filminin yayınlanması beklenen Survivor All Star 22 Şubat’ta TV8 ekranlarında olacak..

Acun Ilıcalının hayatımıza soktuğu bu program reyting ve para rekorları kırmaya bu sene de aday ( adam tek koşuyor 🙂 Acun programa olan ilgiyi diri tutmak için bu sene all star dediği tüm yıldız yarışmacıları bir araya toplayacak. Sen bu program işini biliyorsun Acun abi , Türk halkına da izlemek düşüyor. Acun yakında Dominik – Türkiye arası bir uçak şirketi alabilir bu kadar eleman vs şimdiye kadar bir uçak parası vermiştir. Hayatta eğlenmekte lazım , tek şikayetim cıbıldak dolaştırtma la bu kızları oğlanları.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir