İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

zuhal topal da dilek ibrahim para alıyor mu – maaş ne kadar ?

Soon zamanlarda evlilik programlarındaki reyting mücadelesi farklı gelin ve damat adaylarına farklı konulara tartışmalara dans showlarına sahne oluyor.

İzleyenler artık eğlenmekte istiyor sadece evlilik programı deyip gelin damat adaylarının yanı sıra hareket aşk ayrılık göz yaşı kavga istiyor . Bunlar evlilik programında reyting getiren durumlar.

Peki bir evlilik programı kurgu üzerin yürür mü ? Evlilik programından her ayrılan hiç bir şeyin gerçek olmadığını hatta çok talep gören gelin ve damat adaylarının para karşılığında programa çıktıkları da iddialar arasında Evleneceksen gel’in reytingleri çok gerilerde gelirken üst sıralara çıkması Solmaz hanımın dans şovundan oldu.

Peki Zuhal Topal da ki mesleği dansözlük olan bir gelin adayı ve ona aşık rolü takılan bir damat adayı karşılıklı atışmalar ile izleyenlerin bazı günler beğenisini kazanıyor her gün farklı şekilde programa geliyorlar bunlar para gerektiren hareketler nerede hareket orada bereket evet para aldıkları yönünde haber çıkıyor ama kimse ne kadar ücret aldığını paylaşmıyor.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir