İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zuhal Topal da Naz Nereli

Zuhal Topalla’nın gelin adaylarından Naz hanım aslen Azerbeycan kökenli.

Naz hanım güzelliği ve dik duruşuyla beğenilen gelin adaylarından.

Naz hanım Kerem beye olan aşkı ile bu sıralar evlendirme programın da çok fazla göz önünde Şeyhnam bey ile de görüşen fakat bu görüşmesi olumsuz sonuçlanan naz hanım bu olaydan sonra Kerem bey ile de tekrar görüştü ama Kerem beyin mantığı daha fazla ağır bastığından Naz hanımla bir türlü evlilik kararı alamıyor.

Kerem bey hiç evlilik yapmamış ama naz hanımın bir evladı var önceki evliliğinden.

Naz hanımın kriterleri ve instagram hesabı nedir ? Naz hanımın facebook hesabı yoktur.

Zuhal Topal’ın çok beğenilen gelin adayı Naz bir evlilik yapmış ve bir kız çocuğu annesi Naz hanım zengin yakışıklı yanına yakışacak ve geçmişini sorgulayamayacak eş adaylarını bekliyor.

Naz hanımın İnstagram hesabı naz.mila2016 naz hanım 1.60 boyunda ve 48 kilo Naz hanım evlenceksen gel de taliplerini aramaya başladı 27 eylül de fakat 28 eylül de tekrardan star tv ekranlarına döndü ve Zuhal Topal’ın programında taliplerini bekliyor.

14469469_886762071458796_3159255466158899125_n

Naz hanım Zuhal Topal’ın programında bir çok damat adayı ile evliliğe giden bir beraberlik yaşasa da bir türlü aradığı aşkı bulamadı.Baha bey ile sözlenen fakat olaylı bir şekilde ayrılan Naz hanım Ali bey ile ciddi bir beraberlik yaşadı ama yine olmadı.ali bey ile bir çok kez deneyen ali bey için mücadele veren Naz hanım Ali bey ile bir türlü aynı frekans da buluşamadı ve çok üzülerek Ali bey ile yollarını ayırdı.

Ali bey de Naz hanım ile sonunu göremediği için Naz ile olmam imkansız ben artık taliplerimi bekleyeceğim diyerek Zuhal Topal’ın programında taliplerini görmeye ve tanımaya devam ediyor.

Naz hanım da ali bey ile olmayınca ekranlara bir süreliğine veda etti.


Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir