İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ZUHAL Topalda Ali Azerbaycana neden gitti

Zuhal Topal’ın en çok beğenilen damat adayı Ali bey Azerbaycan’a gitti. Cuma günü yayın çıkışı kimselere haber vermeden Azerbaycana giden Ali bey pazartesi günü yayına da gelmedi.

Hafta sonu Ali beyin damatlık ile çekilmiş fotoğraflarının sosyal medyada yayılması Ali bey evlendi mi sorularını akıllara getirdi.

Ali bey canlı yayına katıldı ve neden gittiğini açıkladı. Naz hanım göz yaşlarını tutamadı.

Ali bey ben Naz hanıma tekrar aşık olup üzülmek istemediğim için Azerbaycan’a geldim Naz hanımın bana karşı olan hiç bir duygusuna inanmıyorum dedi.,

Naz hanım insan bi haber verir çekip gitmek neden dedi.

Ali beyde Naz hanıma neyin haberini vereyim ben zaten senden kaçıp geldim buraya ailemin yanına ailemin düşüncelerine önem veriyorum dedi.

Ali bey Naz hanım ile bir aşk yaşamış fakat Naz hanımın duygularına inanmadığı için bitirmişti Naz hanım Ali beyi unutamadığını bir şans daha istediğini söyleyerek ALi beye yakınlaşmaya çalıştı Ali beyde bu yakınlaşmadan korkarak Zuhal Topal’ın programını bırakarak memleketi Azerbaycan’a gitti.

Ali bey Zuhal Topal’a tekrar dönecektir Ali bey Zuhal Topal’a çok reyting getiren damat adayı olduğu için Zuhal Topal ve ekibi ali beyin peşini bırakmayacaktır.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir