İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zuhal Topal’ın Cansu’su Esra Erol’un Hanife’si

Esra Erol ve Zuhal Topal farklı kanallarda aynı saatte aynı içerikte evlendirme programı yapıyor.

Bu aralar her iki programda reyting kaygısı taşıdığından olabilecek her türlü hareketli dakikaları izleyenlerle paylaşıyorlar.

Zuhal Topal’ın programında Cansu Umut -Kerem ve Mustafa’yı canından bezdirdi yayın arkasında onlarla yaşadıklarını anlatmaktan izleyenlerle paylaşmaktan çekinmeyerek Umut ve Kerem’in yüreğini hoplattı .

Umut ve Kerem biz erkek olarak olanları anlatacak karakterimiz yok dediler Cansu çok çarpıcı açıklamalarda bulunmaya devam etti.

Biz Umut ile ev bile kiraladık dedi Umut Cansunun daha fazla açıklama yapmasından çekinerek ben Cansuyla aynı programda devam edemem diyerek yayından ayrıldı.

Cansu bir evlilik yapmış ve bir evladı olan bir annedir.

Zuhal-Topalla-cansu

Esra Erol’un programında ağlayan isim ise Hanife oldu.Hanife kendisi ile ilğili açıklamalara çok sivri dilli cevap vererek locadaki erkeklerin hakkından gelmeye çalıştı.

Anıl’a sürekli yaran mı var gocunuyorsun  diyerek üstüne giden Hanife Demir beye de senin bir çamaşır ipine asılmadığın kalmış sen beni nasıl eleştirirsin diyerek çıkıştı ve ben masumum benim bir ailem var ve ben suçlamaları kabul edemem diyerek ağladı.

Hanife ise henüz evlilik yapmamış ve 20 yaşında ev kızıdır.

indir

 

 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir